Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

Уже стало традицією проводити у жовтні «День спеціальності» для студентів metrologists нового набору Харківського машинобудівного коледжу. «День спеціальності» проводиться на передодні професійного свята України «Дня працівників стандартизації та метрології», чим підкреслюється стратегічна цінність цієї діяльності для держави, її економіки та промисловості, а також для суспільства. Відзначається це свято щорічно 10 жовтня. Захід організовано викладачами та студентами спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно–вимірювальна техніка».

Викладачі, на реальних прикладах довели наскільки ця праця надзвичайно важлива для нашого суспільства, адже вона гарантуєте безпеку для життя і здоров’я людини, тварин, рослин, а також майна та охорони навколишнього середовища, створює умови для раціонального використання всіх видів національних ресурсів та відповідності об’єктів стандартизації своєму призначенню, сприяєте усуненню технічних бар’єрів у торгівлі. За участю здобувачів освіти нового набору були проведені досліди якості води, досліди з використанням засобів вимірювання довжини, дозуючих та вагових пристроїв.

Здобувачі освіти старших курсів та випускники коледжу поділилися особистими враженнями про своє студентське життя. Студенти, які приймають активну участь в творчих гуртках і СНТ, запросили першокурсників приєднатися до лав художньої самодіяльності коледжу та до роботи СНТ ,,Метролог”.

 

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *