8 жовтня 2021 року відбувся «круглий стіл» за темою «Обмін досвідом проходження технологічної практики» серед студентів групи МЕП-401 спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Студенти підготували презентації та доповіді щодо проходження практичного навчання на таких підприємствах: ДП «ХМЗ «ФЕД»», АТ «Українські енергетичні машини» (АТ «Турбоатом»), ПрАТ «Інтеркондиціонер», ТОВ СКБ «Укрелектромаш», ОСК «Металіст».

Студенти розповіли про досвід роботи на штатних робочих місцях, пояснили електрозабезпечення виробничих підрозділів, технологію проведення електромонтажних робіт, заходи з енергозбереження та електробезпеки персоналу.

Кожна доповідь обговорювалась, в результаті були зроблені висновки щодо особливостей проходження практики на промислових підприємствах міста Харкова.

Найкращими визнані виступи:

Шупляка Віталія (ПрАТ «Інтеркондиціонер»)

Жеребного Максима (АТ «Українські енергетичні машини»)

Дякуємо доповідачам за корисні та змістовні виступи!