Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

22.10.2021р. в Інженерному корпусі проведена конференція для студентів перших та других курсів за темою: «30 років незалежності  України:  здобутки та проблеми».

Під час конференції виступили студенти: Лошаков Данило (гр. ТЗО – 101), Перепелиця Антон (гр.ЗВ – 101) з доповіддю  за темою : «Історичний огляд. Як українці оголошували незалежність?» . В доповіді були окреслені 5 спроб українців оголосити Українську державу у ХХ столітті.

Студент Вульберг О.Ф. (гр. ТЗО – 201) виступив з доповіддю за темою: «Шлях в 30 років: здобутки та проблеми», де було зазначено курс України на проведення реформ, про їх труднощі. Студент під час доповіді підкреслив незламність українців щодо європейського напрямку розвитку та їх готовність  відстоювати свої переконання (Помаранчева революція та революція Гідності).

Викладач коледжу Обченко О.М. розповів про світоглядний розрив, який вже сформувався між українцями та росіянами щодо радянського минулого та державного будівництва.

Гостем конференції був доктор політичних наук, професор кафедри соціології та політології Національного юридичного Університету ім. Я.Мудрого І.О. Поліщук, який поділився зі студентами своїм баченням подальшого розвитку України, дав оцінку сучасної політичної  ситуації.