Студенти групи ОВА-401 Зубков Олександр та Шаровка Віталій прийняли участь у першому відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine” з компетенції “Роботи на верстатах з програмним керуванням”.

Конкурс був проведений науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Харківській області на підставі наказу Міністерства освіти і науки України 481 від 28.04.21 “Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу професійної майстерності”WorldSkills Ukraine” у 2021-2022 роках.

Конкурс організований з метою популяризації робітничих професій, професійної орієнтації молоді, інтеграції професійної освіти до світового освітнього простору.

Олександр та Віталій у вибірковому етапі показали високі результати та зайняли призові місця. Бажаємо нашим студентам перемоги у другому фінальному етапі конкурсу, який відбудеться в квітні-травні 2022 року в Києві.