У липні – вересні 2021р Всеукраїнський благодійний фонд ,,Таблеточки” запровадив Акцію «Монетки дітям». Викладачами циклової комісії «Технології машинобудування, метрології та економіки промисловості» було прийнято рішення долучитися до акції й запровадити збір монет номіналом 25 копійок.

Друзі, від усього серця ми хочемо подякувати кожному студенту, викладачу та співробітнику, які долучилися до акції ,,Монетки дітям”. Усі зібрані кошти було відправлено до фонду. Монетками по 25 копійок фонд зібрав для онкохворих дітей три мільйони гривень!!! Це величезна підтримка на шляху до одужання. Понад 4000 колективів навчальних закладів і компаній підтримали цю Акцію, яку запровадив Національний банк України разом з Міністерством освіти. Зібрані кошти фонд направив на відділення нейрохірургії НДСЛ “Охмадит”. Мільйони на допомогу дітям не з’являються нізвідки, їх збирає вся Україна – іноді буквально монетками.