Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

2 грудня 2021 року серед студентів 4 курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» проведена інтелектуальна гра «Брейн-ринг» з дисципліни «Електробезпека».

Мета проведення: активізація пізнавального інтересу до вивчення дисципліни «Електробезпека», сприяння розширенню знань в електротехнічній галузі, формування позитивної мотивації та інтелектуальних здібностей, спонукання до самоосвіти та самовдосконалення, розвиток згуртованості та єдності студентів.

Гра складалася з чотирьох раундів. Питання, які виносилися на обговорення були, в основному, ситуаційного характеру. Останній раунд творчого характеру, на кращий слоган з електробезпеки.

В результаті запеклої боротьби команд «Блискавичні» та «Да буде світло!» за першість, перемогла дружба! Саме таке рішення прийняло шановне журі.

Усі учасники «Брейн-рингу» залишились задоволені цікавою грою. Найактивнішими гравцями визнані Жеребний Максим, Колісник Ігор, Ковтун Дмитро, Шупляк Віталій, які нагороджені корисними подарунками.

Слоган команди «Да буде світло!»
Електробезпека захищає і взимку, і в спеку
Твоє життя та твого колеги.
Пройшовши курси з електробезпеки
Не забувай захистити себе від небезпеки.
Не буває нічого цінніше за життя,
Тому пам’ятай про своє буття!
(автори Віталій Шупляк та Яковлєв Іван)

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *