Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

Крок 1. Визначитися зі спеціальністю (конкурсною пропозицією), на яку плануєте вступати.  Перелік спеціальностей коледжу

Крок 2. Скласти мотиваційний лист в електронному вигляді. На кожну обрану освітньо-професійну програму складається окремий мотиваційний лист.
Вимоги до мотиваційного листа

Крок 3. Зареєструвати електронний кабінет самостійно або звернутися до консультаційного центру Приймальної комісії коледжу, починаючи з 23 червня.

Крок 4. Підготувати наступний перелік документів:

1. Документ про освіту разом з додатком до нього в оригіналі та його одну ксерокопію (при здачі копії документа про освіту обов’язково пред’являється оригінал);
  2. Оригінал та три ксерокопії Паспорта громадянина України (ID-карта) або інший документ (Паспорт громадянина України для виїзду за кордон) та довідки про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13) або свідоцтво про народження для осіб, яким виповнилось 14 років після 01 січня 2022 року;
  3. Оригінал та три ксерокопії ідентифікаційного коду;
  4. Шість  фотокарток розміром 3х4 см.(кольорові);
  5. Одна ксерокопія приписного свідоцтва або військового квитка з військомату, якщо дитині виповнилося 17 років (для хлопців);
  6. Документи, що дають право на пільги (за наявності) та свідоцтво про народження разом з ними;
  7. Мотиваційний лист в електронному вигляді.

Крок 5. Подати електронні заяви та мотиваційний лист на обрані спеціальності через кабінет вступника (у разі вступу за спеціальними умовами заяви подаються у паперовій формі), починаючи з 30 червня по 13 липня. Вступники  мають змогу звернутися за допомогою  до Консультаційного центру коледжу. Особи, які подали заяви в електронній формі без накладання кваліфікованого електронного підпису, зобов’язані підписати власну заяву, роздруковану приймальною комісією. Безкоштовно електронний цифровий підпис (ЕЦП) можна отримати, звернувшись до Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, до Міністерства внутрішніх справ України, до Приват банку.

Крок 6.  Підготуватися до усної індивідуальної співбесіди за двома предметами: українська мова та математика.
Програма індивідуальної усної співбесіди для вступників

Крок 7.  Пройти усну індивідуальну співбесіду онлайн на платформі Zoom в період з 14 липня по 21 липня за індивідуальним  розкладом вступних випробувань.
Порядок організації та проведення усної індивідуальної співбесіди

Крок 8. Виконати вимоги до зарахування на місця регіонального замовлення – надати оригінали документів до 12.00 28 липня одним з наведених нижче способів:

1. Принести особисто (Адреса: вул. Плеханівська, 79, м. Харків, Харківська обл., 61068).
  2. Надіслати Новою  поштою з кур’єрскою доставкою на відділення №73 з обов’язковим описом вкладень.
  3. Надіслати скановані копії усіх документів, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, через електронний кабінет вступника.