Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

Дорогі наші викладачі!

Вам, людям нелегкої, але найпочеснішої, найсвятішої на Землі професії, складаємо сьогодні величаві слова подяки і просимо Всевишнього для всіх вас щасливої і доброї долі. Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов. У день Вашого професійного свята бажаємо Вам міцного здоров’я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Зі святом Вас і нехай все у Вас вийде!

До привітань приєдналися директор коледжу Міщенко Світлана Григорівна, заступник директора коледжу Савєльєва Тетяна Анатоліївна, викладачі, співробітники, студенти та випускники коледжу.