Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

26 квітня 2023 року у Харківському машинобудівному фаховому коледжі відбувся профорієнтаційний захід для майбутніх вступників та їх батьків –  День відкритих дверей. Зустріч було проведено в онлайн форматі на платформі Zoom. До заходу долучилося близько 50 учасників.

З вітальним словом до присутніх звернулася директорка Харківського машинобудівного фахового коледжу, кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач- методист Світлана  Григорівна Міщенко.

Представники циклових комісій “Технології машинобудування, метрології та економіки промисловості”, “Конструкції та обслуговування транспорту і двигунів внутрішнього згоряння”, “Електромеханіки та технології зварювального виробництва” детально ознайомили вступників зі спеціальностями та освітньо-професійними програмами.

Про особливості вступної кампанії 2023 року  розповіла відповідальна секретарка приймальної комісії Марина Валентинівна Селегень.

Завершилася онлайн-зустріч на Дні відкритих дверей у форматі «запитання-відповіді». Нагадуємо записатися на Підготовчі курси можна за тел. 067-387-54-24.

Чекаємо на наших майбутніх студентів!

Долучайтеся до нашої дружньої родини

Харківського машинобудівного фахового коледжу!

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *