Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

10 листопада 2023 року в Харківському машинобудівному фаховому коледжі у форматі онлайн відбулися Звітно-виборчі конференції студентів за відділеннями.

В конференціях взяли участь делегати серед студентів 1-2 курсів відділення профільної освіти та 3-4 курсів відділення машинобудування, метрології, енергетики та транспорту. Були запрошені старости, заступники старост груп та працівники коледжу.

Питання для обговорення:

• звіт про проведену роботу Студентської ради відділення за минулий навчальний рік;
  • про вибори нового складу Студентської ради кожного відділення;
  • знайомство з кандидатами, претендентів на посаду Голови студентської ради відділення;
  • затвердили процедуру проведення прямих таємних виборів, визначили дату та час їх проведення.

Дякуємо усім присутнім за активну життєву позицію і небайдужість до майбутнього Харківського машинобудівного фахового коледжу.