Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

24.11.2023р  Цикловою комісією прикладної механіки, матеріалознавства було проведено профорієнтаційний захід до дня народження видатного вченого Б.Є.Патона.

На захід було запрошено школярів та студентів коледжу. Їх ознайомили з біографією науковця, способами зварювання, розробкою яких займався видатний вчений. На сьогодні вони використовуються на підприємствах нашої країни, про що свідчили наші стейкхолдери, яких було запрошено для участі у даному заході.

Гостей було ознайомлено з програмами вищих навчальних закладів, де вони зможуть продовжувати навчання у подальшому. Захід видався доволі жвавим.

Гості надавали безліч запитань та приймали активну участь у вікторинах. Перше та третє  місце посіли студенти нашого навчального закладу (1 місце – студент 1 курсу групи ЗВ – 101 Криштофович Єгор, 3 місце – студентка 2 курсу  Юрченко Анастасія), друге місце – учень школи Целгородцев Михайло. ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!