Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

25 листопада 2023 року студенти та працівники коледжу приєдналися до акції “Запали свічку пам’яті” як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.

Вшанування вдруге відбувається в умовах повномасштабної війни, розв’язаної росією проти нашої держави, бо прагне знову вчинити геноцид на українській землі.

Кожен  громадянин України повинен знати масштаби цієї трагедії, внаслідок якої в мирний час на своїй землі загинули мученицькою смертю мільйони наших земляків, зникли з карти України сотні й тисячі сіл та хуторів і робити все можливе, аби подібні трагедії не могли повторитися ніколи.

Єднаючись у такий спосіб у вшануванні тих, хто став жертвою геноциду голодом, ми нагадуємо собі й усьому світу, що темрява не може перемогти, що рано чи пізно зло засуджують, а жертв — пам’ятають і шанують.

Саме в цей день молимось за упокій закатованих, за спокій душ і за справедливість. Оберігаємо вогонь пам’яті, щоб ніколи не забувати того, через що довелося пройти Україні, розповідати правду наступним поколінням.