Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

31.01.24р. та 01.02.2024р. студенти Харківського машинобудівного фахового коледжу були учасниками онлайн-зустрічі зі співробітником Управління протидії кіберзлочинам в Харківській області Департаменту кіберполіції Олександром Загуменним.

Капітан поліції розповів про будні кіберполіції, ділився корисними інсайтами, що поліпшуть  кірбезпеку пересічних громадян в повсякденному житті. Студенти вчилися розпізнавати та не піддаватися на ТОП-7 актуальних схем шахрайства.

З метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, різновидам шахрайства, підвищенню обізнаності з кібербезпеки, формування у громадян патріотичних поглядів й активного залучення їх до боротьби на інформаційному фронті Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт «МРІЯ».

Проєкт має офіційний сайт та декілька окремих ініціатив:

  • бот та канал «StopRussia/MRIYA» (основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);
  • бот «Народний месник» (виявлення техніки окупантів, його поплічників, підозрілі мітки, нерозірвані снаряди або випадки мародерства).

Дякуємо за змістовну зустріч та долучаємося до інформаційної протидії за посиланням 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *