Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

У зв’язку з нестабільною ситуацію з подачею електропостачання у м. Харкові, було прийнято рішення про скасування проведення підсумків тижня циклових комісій Математики та інформаційних технологій і Природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання у онлайн форматі. Підбивши підсумки проведених онлайн заходів за попередні 4 дні, маємо такі результати:

І місце у флеш-вікторині “ЗНАННЯ – ЦЕ СИЛА” виборола Горват Дар’я, ІІ місце – Сорока Тетяна, ІІІ місце – Гайдаржи Анна.

І місце у математичній грі “ВІК ЖИВИ – ВІК УЧИСЬ” розподілили між собою Юрченко Анастасія та Алексі Дмитро, ІІ місце розподілили Абу-Саїд Марія та Цуркан Вероніка, ІІІ місце розподілили Фендріков Олексій та Криштофович Єгор.

І місце у вікторині “Цифровізація в Україні” посіла Абу-Саїд Марія, ІІ місце – Криштофович Єгор, ІІІ місце – Алексі Дмитро.

І місце у вікторині “СПОРТ ДЛЯ ВСІХ” виборола Юрченко Анастасія, ІІ місце – Цуркан Вероніка, ІІІ місце розподілили Алексі Дмитро та Криштофович Єгор.

ВІТАЄМО!

Також підведено підсумки конкурсу “Кристал в домашніх умовах”. За результатами голосування на нашому телеграм-каналі, голосування безпосередньо серед учасників конкурсу, враховуючи відповідність надісланих робіт до вимог конкурсу оголошуємо переможців:

І місце серед студентів посіла Цуркан Вероніка, ІІ місце розподілили Колесников Денис та Данілов Герман, ІІІ місце поділили між собою Воропай Віталій, Бойко Володимир та Довгопол Денис.

І місце серед школярів виборола Ковалер Софія, ІІ місце – Табака Віталій.

ВІТАЄМО!

Дякуємо переможцям, дякуємо учасникам, дякуємо нашим гостям за активну участь у заходах та бажаємо подальших перемог у майбутньому!!!