Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

29 березня 2024 року у Харківському машинобудівному фаховому коледжі відбувся профорієнтаційний захід для майбутніх вступників та їх батьків –  День відкритих дверей. Зустріч було проведено в онлайн форматі на платформі Zoom. 

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з навчальної роботи Харківського машинобудівного фахового коледжу, кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист Тетяна Анатоліївна Савєльєва.

Представники циклових комісій “Галузевого машинобудування, автомобільного транспорту та двигунів внутрішнього згоряння”, “Прикладної механіки, матеріалознавства”, “Електротехніки, електромеханіки та електронних комунікацій”, “Економічних дисциплін” детально ознайомили вступників зі спеціальностями та освітньо-професійними програмами.

Про особливості вступної кампанії 2024 року  розповіла відповідальна секретарка приймальної комісії Марина Валентинівна Селегень.

Завершилася онлайн-зустріч на Дні відкритих дверей у форматі «запитання-відповіді». Нагадуємо записатися на Підготовчі курси можна за тел. 067-387-54-24.

Чекаємо на наших майбутніх студентів!

Долучайтеся до нашої дружньої родини

Харківського машинобудівного фахового коледжу!

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *