Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

28 травня відбувся День відкритих дверей циклової комісії галузевого машинобудування, автомобільного транспорту та двигунів внутрішнього згоряння.

На захід були запрошені студенти спеціальностей: «Галузеве машинобудування» освітньо-професійна програма «Діагностування, сервісне обслуговування та ремонт двигунів внутрішнього згоряння», «Автомобільний транспорт» освітньо-професійні програми «Обслуговування транспорту та організація автомобільних вантажних перевезень» та «Технічне обслуговування та ремонт автомобільного транспорту», а також учні загальноосвітніх шкіл.

Проведена пізнавально-розважальна гра «В світі автомобілів». Переможцями гри стали студенти Тетяна Сорока – група ТЗО – 301 та Андрій Справедливий – група ТЗТ – 201, їх нагороджено іменними сертифікатами за активну участь у вікторині «Цікаві факти про автомобілі».

Викладач Пиріжок В.С. виступив з доповіддю «Наукова діяльність студентів – участь у роботі СНТ «Всюдихід», де студенти проєктують і виготовляють стенди для діагностування двигунів внутрішнього згоряння та агрегатів автомобілів, приймають участь у наукових та професійно-практичних заходах: конференціях, конкурсах за спеціальністю, виставках технічної творчості. Також зі студентами та майбутніми абітурієнтами зустрілись випускники коледжу: Ярослав Бирка, випускник ХМФК 2021 року і Дмитро Алавердов випускник ХМФК 2019 року, які розповіли, як їм допомогло навчання в нашому коледжі та участь у роботі СНТ «Всюдихід».

Абітурієнтам надали інформацію про особливості вступної компанії до коледжу у 2024 році.

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *