Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

В рамках традиційної співпраці з потенційними роботодавцями (STAKEHOLDERS), 6 червня в коледжі відбувся вебінар «Зустріч із стейкхолдерами» з метою сприяння працевлаштуванню випускників. На зустрічі були присутні представники провідних підприємств Харківського регіону та України: ТОВ «АВТОТРАК СЕРВІС», АТ «Харківський підшипниковий завод», ТОВ «НВГ «СТАНКОПРОМІМПОРТ», ПАТ «Запоріжсталь», АТ «Українські енергетичні машини». Роботодавці розповіли про особливості виробничих процесів на підприємствах, про можливості працевлаштування та, в конкурентній боротьбі між собою, активно запрошували наших здобувачів освіти до співпраці і пропонують найкращі умови, які існують не тільки в Харківському регіоні, а й на теренах України.

У заході взяли участь 64 здобувачі освіти коледжу випускного курсу, у яких, в свою чергу, був неабиякий інтерес. Випускники задавали питання роботодавцям, які їх цікавили: щодо професійних кар’єрних можливостей, мотивації до роботи та подальшого професійного саморозвитку.

У нас є конкурентоспроможні випускники, яких запрошують на роботу, і за них готові поборотися провідні підприємства не тільки Харківського регіону, а й України в цілому. Коледж надає можливість своїм випускникам зробити перший крок – реалізувати себе як фахівця. А далі здобувачі освіти будують свій професійний шлях безпосередньо з роботодавцями.

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *