Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

8 червня 2024 року за ініціативою Студентського Сенату Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова пройшов Регіональний форум «Студентське самоврядування Незламного: шлях до якісної освіти та активного громадянства», куди були запрошені і наші студенти – Сорока Тетяна – заступник голови студентської ради Харківського машинобудівного фахового коледжу та Данило Портянко.

Метою проведення форуму було поширення усвідомлення про важливість самоврядування в підвищенні якості освіти та розвитку громадянської активності серед молоді, особливо в умовах воєнного стану, сприяння розвитку soft та hard skills серед студентської громадськості.

Для майже 50 учасників форуму були організовані дискусійні панелі з цікавими спікерами:

• Михайло Винницький, заступник міністра освіти і науки України;
  • Іван Назаров, заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
  • Лілія Зотова, координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Харківській області;
  • Михайло Столяренко, голова відділу фінансів та партнерств Молодіжної ради при Харківському міському голові;
  • Дарина Рудь, керівниця Національного об’єднання здобувачів-експертів з якості освіти UAS QA Pool.

Наші студенти активно брали участь в обговоренні нагальних  освітянських питань сьогодення та аспектів студентського самоврядування у період воєнного стану.

Дивитись відео з заходу