Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

28.06.24р. в коледжі проведено чергове засідання Педагогічної ради.


На засіданні були розглянуті питання: про результати освітньої діяльності коледжу, випуск фахових молодших бакалаврів у 2023/2024 навчальному році і ряд поточних питань педагогічної діяльності.

На Педагогічній раді було заслухано доповідачів: завідувачки відділення профільної освіти Бондаренко С.В., завідувачки відділення машинобудування, метрології, енергетики та транспорту Лаврентьєвої Л.О., завідувача навчально-виробничої практики Пиріжка В.С., керівника моніторингового центру якості освітньої діяльності коледжу Ольховської С.О., заступника директора з навчальної роботи Савєльєвої Т.А., секретаря Педагогічної ради Насальської Н.П.

Засідання відбулось в режимі відеоконференції та винесло необхідні рішення щодо подальшого розвитку освітньої діяльності коледжу, активної співпраці влітку щодо проведення успішної Вступної кампанії 2024 та планів роботи і завдань на наступний навчальний рік.

Наприкінці заходу заступник директора з навчальної роботи Тетяна Савєльєва привітала всіх присутніх із закінченням 2023-2024 навчального року. За сумлінне виконання обов’язків та високий рівень професійної і педагогічної майстерності викладачам і співробітникам коледжу були вручені Грамоти та Подяки.

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *