Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kolleg@kharkov.ukrtel.net


 
 

%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%82-%d1%81%d1%82%d1%80%d1%83%d0%ba%d1%82%d1%83%d1%80%d0%b0-%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%81%d0%b0%d0%bc%d0%beСтудентська рада коледжу
Студентські ради відділень
Студентська рада гуртожитку
%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%82-%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%b6%d1%83

Склад 
 студентської ради Харківського машинобудівного коледжу
2019-2020 н.р.

 

 

 

 

%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%82-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b4%d1%96%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b0

Склад  студентської ради

“Промислово-економічного” відділення
Харківського машинобудівного коледжу
2019-2020 н.р.

1. Лойко Валерія Сергіївна, група БО-301 – голова Студентської ради відділення
2. Решетовський  Леонід Вікторович, група ЕП-301 – заступник голови СРВ
3. Бурдіна Сніжана Віталіївна, група ЕП-301 – секретар 
4. Біда Юрій Ігорович, група ЗВ-301 – відповідає за сектор з організації самообслуговування та дотримання студентами трудової дисципліни 
5. Івко Валерія Віталіївна, група БО-301 – відповідає за сектор з культурно-масової роботи 
6. Кучков Руслан Юрійович, група ЗВ-301 – відповідає за сектор зі спортивної  роботи
7. Маслов Данііл Олександрович, група МЕП-401 – відповідає за сектор з навчально-виховної і наукової роботи
8. Ольховська Олександра Олександрівна, група БО-301 – редколегія, відповідає за інформаційний сектор 
 

 

Склад студентської ради

відділення «Машинобудування, метрології, енергетики та транспорту»
Харківського машинобудівного коледжу
2019-2020 н.р.

1. Йощенко Анна Сергіївна, група ТЗО-401 –  голова Студентської ради відділення
2. Шепелинська Ганна Сергіївна, група МВ-402 – заступник голови СРВ
3. Бистрова Тетяна Сергіївна, група МВ -402 – секретар
4. Красюк Владислав Сергійович, група ВД-301 – відповідає за сектор спортивної роботи
5. Міцик Олексій Володимирович, група ТЗО-401 – відповідає за сектор з організації самообслуговування та дотримання студентами трудової дисципліни 
6. Тарусіна Дар’я Юріївна, група  ОВА – 401 – сектор з культурно-масової  роботи
7. Євсович Тетяна Сергіївна, гркпа ТЗО-301 – відповідає за  сектор з навчально-виховної та наукової роботи 
8. Букір Вероніка Євгенівна, група МВ – 301 – відповідає за інформаційний сектор, редколегія 

 

Склад студентської ради відділення

«Профільної освіти»
Харківського машинобудівного коледжу
2019-2020 н.р.

1. Жеребний Максим Віталійович, група МЕП-201 – голова Студентської ради відділення
2. Тарасов Денис Сергійович, група ТЗТ-201 – заступник голови СРВ
3. Кашкіна Лія Артемівна, група ВД-101 – секретар
4. Кієнко Максим Костянтинович, група ТЗТ-201 – відповідає за сектор з організації самообслуговування та дотримання студентами трудової дисципліни 
5. Мироненко Катерина Михайлівна, група ЕП-201 – відповідає за сектор з культурно-масової і спортивної роботи
6. Коробкін Максим Костянтинович, група ЗВ-201 –  відповідає за сектор з навчально-виховної роботи 
7. Шутяєва Анна Михайлівна, група ТЗО-201 – відповідає за сектор з наукової роботи 
8. Волокітіна Тетяна Сергіївна, група БО-201 – відповідає за інформаційний сектор, редколегія
 

%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%82-%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b0-%d0%b3%d1%83%d1%80%d1%82%d0%be%d0%b6%d0%b8%d1%82%d0%ba%d1%83

Склад студентської ради гуртожитку
Харківського машинобудівного коледжу
2019-2020 н.р.

1. Зиков Михайло Валентинович, група МВ-301 – голова студентської ради гуртожитку, відповідає за сектор правопорядку
2. Губський Ігор Олексійович, група ОВА-301 – заступник голови СРГ, відповідає за інформаційний сектор
3. Устінова Альбіна Денисівна, група МВ-201 – відповідає за житлово-побутовий та санітарний сектори
4. Біленець Єлизавета Андріївна, група МВ-301 –  староста 2-го поверху, відповідає за культурно-масовий сектор
5. Коновалов Андрій Сергійович, група МЕП-301 –  староста 3-го поверху, відповідає за спортивний сектор
6. Мельник Михайло Максимович, група ЗВ-301 – секретар